Kıvamlaştırıcı Ajanlar

Akrilik polimer ve ester içerikli kıvamlaştırıcı hammaddelerdir.Carbomer ve türevlerini içeren Akrilik polimerleri için ürün adları ACRYPOL, ACRYM, ACRYSET, ACRYFILM olup bi rçok çeşit kıvamlaştırıcı ajanlar çalışılmaktadır.
EH CRYSTAL GEL ise, özellikle stik formdaki renkli kozmetik, güneş ve cilt ürünlerinde, stik oluşumunu sağlayacak kıvamı ve sertleştirmeyi oluşturan bir hammaddedir.ACRYPOL serisi ise karbomer olarak bilinen akrilik asitin sentetik yüksek moleküler ağırlıklı çapraz bağlı suda çözünür polimeridir. Su, Alkol ve glikollerde çözünebilen, sıvı ve toz formları vardır. Kıvamlaştırma, askıda tutma, stabilite sağlama ve emülgatör gibi uygulamaları vardır. Aynı zamanda benzen free olan versiyonlarıda mevcuttur. İstanen şeffaflık derecesine göre, farklı ürünler sunmaktayız.
ACRYM serisi multifonksiyonel ürün grubudur. Kıvamlaştırıken, emülgatör ve stabilizatör görevide görür. Acryfilm gurubu kıvamlaştırırken film yapıcı etkisi olan gruplardır.
Acryset serisinde ise SUPERHOLD II ve FS hem kıvamlaştırma hemde fiksleme ajanı olarak görev yaptığından saç gruplarında özellikle tercih edilir.

İŞ ORTAKLARIMIZ